O nas

Organizacja ślubu i wesela to trudny czas, ogrom spraw do załatwienia i wiele ciężkich decyzji do podjęcia. BZDURA! Z nami przygotowania to zero stresu, profesjonalne podejście do tematu, sprawdzeni wykonawcy, ale przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, zachwytów i uśmiechów, bo właśnie tak powinno to wyglądać. Ślub to nie tylko TEN DZIEŃ, ale także przygotowania i oczekiwanie na niego. Dlaczego nie miałby być to czas spędzony w przyjaznej atmosferze, pełen szczęścia i miłości?

 

Jak pracujemy?

01

Nie mamy sztywnych godzin pracy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji bez limitu, o każdej porze dnia. To Wy decydujecie jaka forma kontaktu jest dla Was najlepsza. Spotkanie przy kawie, rozmowa telefoniczna, e-mail, WhatsApp, Skype – wszędzie nas złapiecie.

02

Podczas przygotowań oraz koordynacji Waszego ślubu i wesela pracujemy we dwie. Dzięki temu proces przygotowań przebiega sprawnie i bezbłędnie, a Wy otrzymujecie dwa razy większe pokłady kreatywności oraz piękne, spójne i dopracowane w detalach wesele.

03

W kontaktach z parami stawiamy na szczerość i bezpośredni, przyjazny kontakt. Pozwala to na sprawną komunikację, lepsze poznanie Waszych oczekiwań oraz dużą oszczędność czasu i frustracji podczas organizacji ślubu i wesela.

04

Przy wyborze wykonawców kierujemy się ich umiejętnościami, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zależy nam, aby styl ich pracy pasował do  Was i Waszej wizji ślubu i wesela. Ewentualne prowizje i rabaty przekazujemy Wam.

Napisz do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon