O nas

 

Agencja Ślubna Czary Marry, firma, która powstała na bazie 15 letniej przyjaźni.

Tworzymy piękne uroczystości, pełne uśmiechów, wzruszeń i chwil spędzonych z bliskimi. W swoim towarzystwie czujemy się bezpiecznie, swobodnie i wiemy, że razem możemy więcej, bo idealnie się uzupełniamy.

Myślimy „weselami” – zawsze i wszędzie szukamy nowych inspiracji i pomysłów, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy zarówno te piękne, klasyczne wesela, jak i te szalone i nieszablonowe. Nie potrafimy też przestać gadać o ślubach i weselach. Codziennością są już nasze długie rozmowy o branży, trendach, naszych ślubnych pomysłach i rozwiązaniach dla naszych Parach.

Projektuje niepowtarzalne uroczystości, dopasowane indywidualnie do każdej Pary. Nieszablonowa, kreatywna, bezkompromisowa. Przywiązuje dużą wagę do detali, każdy element na weselu musi do siebie pasować. W organizowanych przez nią uroczystościach nie znajdziecie przypadkowych elementów. Zwraca uwagę na wszystkie szczegóły, dzięki czemu jej pary młode mają zawsze poczucie pełnej kontroli. Jej zaangażowanie, entuzjazm, otwartość i wyjątkowy talent do nawiązywania kontaktów sprawia, że w jej towarzystwie znakomicie poczujecie się Wy, Wasi goście, jak i wykonawcy. 

Kreatorka pięknych uroczystości ślubnych przepełnionych miłością i wzruszeniami. Pomysłowa, konkretna, elastyczna. Świetnie odnajduje się w wyszukiwaniu idealnych wykonawców i usług, korzystając z nieszablonowych źródeł. Ze skrupulatnością i zaangażowaniem podejmuje się realizacji wszystkich Waszych życzeń i marzeń.

W pracy wedding plannera wyróżnia się świetnymi umiejętnościami negocjacyjnymi, wyczuciem i intuicją, co  sprawia, że nigdy nie znajdziecie się w sytuacji bez wyjścia.

Niezwykle cierpliwa i opanowana, w każdej sytuacji znajdzie odpowiednie słowa, które mogą ugasić pożar i rozładować napięcie.

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon