Konsultant Ślubny Wrocław

Zastanawiacie się, czy zdecydować się na współpracę z konsultantem ślubnym? Szukacie wedding plannera, który podobnie jak Wy pochodzi z Wrocławia? A może wprost przeciwnie, jesteście z daleka, ale to właśnie we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku chcecie zorganizować Wasze wymarzone wesele? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to świetnie się składa. Chętnie zdradzimy Wam, czym kierować się podczas poszukiwań idealnego wedding plannera z Wrocławia oraz jak wygląda współpraca z nami.

Wedding planner Wrocław - Czy to konieczne?

Czy warto decydować się na wedding plannera z Wrocławia? Czy ma to znaczenie w organizacji ślubu i wesela w stolicy Dolnego Śląska? 

Naszym zdaniem ogromne. Wrocław jest naszym rodzinnym miastem, Dolny Śląsk i okolice znamy jak własną kieszeń. Jest to nie tylko nasze miejsce pracy jako konsultantek ślubnych, ale również centrum wszystkich spraw.

Konsultant ślubny Wrocław - jak wybrać tego najlepszego

Marzy Wam się wesele w Sudetach, Karkonoszach lub Górach Stołowych? Schodziłyśmy je wielokrotnie wzdłuż i w szerz, znamy najpiękniejsze zakamarki. A może urzekają Was okoliczne pałace i zamki? Jest ich więcej niż Wam się wydaje. Znamy je chyba wszystkie. Chętnie je Wam pokażemy. Mamy dla Was bogatą bazę lokalnych usługodawców ślubnych z Wrocławia. Jeśli rozważacie wesele we Wrocławiu i okolicach, nie wahajcie się i wybierzcie lokalnego wedding planner’a z Wrocławia. Będziecie mogli liczyć na jego pełne wsparcie w organizacji Waszego śłubu i wesela marzeń.

 

Zacznij od przeglądu portfolio lokalnych konsultantów ślubnych we Wrocławiu. Powinny podobać Wam się ich realizacje, bo dzięki temu możecie być pewni, że spełni on także Waszą wizję. Wiele zaręczonych par dokonuje jednak  wyboru wyłącznie na podstawie realizacji konsultantów ślubnych, a to duży błąd. Dobry wedding planner powinien umieć zrealizować każde stylistyczne marzenie, mieć głowę otwartą na różne style i najnowsze treny. Dużo ważniejsze jest jednak poznanie swojego przyszłego organizatora ślubu i wesela we Wrocławiu. Ważne jest, abyście poczuli, że nadajecie na tych samych falach z Waszym konsultantem ślubnym i styl pracy jaki Wam przedstawił będzie odpowiadać również waszemu. Spotkajcie się z konsultantem ślubnym bezpośrednio we Wrocławiu i porozmawiajcie o współpracy przy organizacji Waszego ślubu i wesela marzeń. 

 

Przejrzyj także kilka wpisów na blogu wedding plannera, aby ocenić jakie ma podejście do ślubnych tematów. Z tekstów można bardzo dobrze poznać charakter wybranej osoby.

 

Poznajcie opinie na temat wybranych konsultantów ślubnych z Wrocławia lub okolic. Opinie i doświadczenia innych par młodych są bezcenne.

Czary Marry - Agencja ślubna Wrocław

Agencja Ślubna Czary Marry, to firma, która powstała na bazie 15-letniej przyjaźni.

Urodziłyśmy się i dorastałyśmy na Dolnym Śląsku, do Wrocławia przyjechałyśmy na studia i tak już zostało. Chociaż pracujemy w całej Polsce, to możliwość organizacji wesel na terenach z których pochodzimy zawsze ogromnie nas cieszy. 

Czy to we Wrocławiu, czy innym zakątku Polski, tworzymy piękne uroczystości, pełne uśmiechów, wzruszeń i chwil spędzonych z bliskimi. Jako konsultantki ślubne z Wrocławia myślimy „weselami” – zawsze i wszędzie szukamy nowych inspiracji i pomysłów, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy zarówno te piękne, klasyczne wesela, jak i te szalone i nieszablonowe. 

Bardzo zależy nam, aby proces organizacji dnia ślubu i wesela przebiegał w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Staramy się, aby był to świetnie spędzony czas, który będziecie wspominać równie miło jak sam dzień ślubu i wesela. Współpraca z nami to poczucie spokoju i komfort, a także pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie zaplanowanie i dopięte na ostatni guzik. Pozwólcie by organizacja wesela we Wrocławiu stała się przyjemnością.

Organizacja ślubów Wrocław - zakres prac konsultanta ślubnego

Zanim ostatecznie zdecydujecie się na współpracę z wedding planner’em warto poznać zakres usług Czary Marry - konsultantek ślubnych z Wrocławia.

 

Uważamy, że najlepsza formą współpracy jest kompleksowa pomoc w organizacji ślubów, ponieważ przynosi ona najlepsze efekty. Poniżej przedstawiamy Wam zakres naszych usług: 

 

01 Kompleksowa organizacja

To całkowita pomoc w organizacji ślubu oraz wsparcie na każdym etapie planowania wesela. Zaczynając od zaplanowania budżetu, poszukiwania sali, stworzenia harmonogramu przygotowań, poprzez poszukiwanie wszystkich wykonawców, skończywszy na stworzeniu scenariusza ślubnego i koordynacji przyjęcia. Wszystko co potrzebujecie od profesjonalnego wedding planner’a z Wrocławia.

 

02  Wybrane elementy

Potrzebujecie wsparcia tylko przy części elementów planowania ślubu i wesela we Wrocławiu i okolicach? To usługa stworzona specjalnie dla Was! To Wy decydujecie w jakim stopniu chcecie nas zaangażować w przygotowania.

 

03  Koordynacja ślubu i wesela

Będziemy do Waszej dyspozycji w dniu ślubu.  Dopilnujemy, aby wszystko przebiegło tak jak to sobie zaplanowaliście, a Wam pozostawimy świętowanie Waszego najpiękniejszego dnia. 

 

Stworzymy scenariusz uroczystości ślubnej we Wrocławiu, będziemy w kontakcie z wykonawcami oraz salą weselną.

 

Wypełnijcie proszę formularz kontaktowy, my w odpowiedzi prześlemy Wam trochę więcej informacji o nas oraz zaproponujemy spotkanie we Wrocławiu, abyśmy mogły opowiedzieć Wam o tym jak pracujemy, co jest dla nas ważne, oraz posłuchać o Waszej wizji dnia ślubu i wesela. Czekamy na Waszą wiadomość. 

Organizacja wesel Wrocław

Jeśli ostatecznie podjęliście decyzję, że organizacją ślubu i wesela we Wrocławiu zajmiecie się samodzielnie to pamiętajcie, że na każdym etapie przygotowań możecie skorzystać z konsultacji online. Spraw do ogarnięcia i decyzji do podjęcia potrafi być dużo i warto zapytać o zdanie specjalisty czyli doświadczonych konsultantek ślubnych. Zwłaszcza jeśli jest z okolic i organizował niejeden ślub we Wrocławiu. Organizację wesel mamy we krwi!

 

Zajrzyjcie też na ofertę szkoleń dla Par, które działają same, ale chcą, aby ich ślub i wesele były piękne i niepowtarzalne. Więcej przeczytacie tu: Wedding-Know-How

 

A jeśli chcecie umilić sobie czas ślubnych przygotowań to zapraszamy na nasz podcast.

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław