• Kasia&Ola

5 FAKTÓW O NAS… POZNAJCIE NAS LEPIEJ.

Aktualizacja: 8 cze 2020WROCŁAW — nie nasze miasto!


Chociaż pochodzimy z małych miejscowości i trzeba to przyznać, jesteśmy „słoikami”, to ponad 10 lat mieszkamy we Wrocławiu. Każda z nas ma tutaj swój dom, ulubione knajpy i miejsca do spacerowania. Doceniamy Wrocław za jego różnorodność i możliwości, czujemy się w nim dobrze. Jednak obie uwielbiamy podróże, poznawanie nowych miejsc. Dlatego ogromnie doceniamy, że w sezonie ślubnym, dzięki organizacji wesel w całej Polsce, mamy możliwość poznawania nowych zakątków. Zwiedziłyśmy już sporą część kraju. Zawsze wtedy obiecujemy sobie, że kiedyś „tu” się przeprowadzimy :)
NIE POTRAFIMY POZOWAĆ DO ZDJĘĆ.


Portfolio w naszej pracy jest bardzo ważne. Nie tylko trzeba chwalić się efektami przygotowań, pięknych dekoracji, czy szczęśliwej pary, ale warto mieć też parę zdjęć podczas pracy. Szykując się do koordynacji dnia ślubu i wesela staramy się zawsze zaplanować 5 - 10 minut, podczas których fotograf będzie mógł zrobić nam parę ujęć. I wiecie, jak to się zawsze kończy? Jesteśmy tak mocno skupione na pracy, aby wszystko było idealnie, że zapominamy o pozowaniu. Kończy się to zawsze masą zdjęć z dziwnymi minami.JESTEŚMY BARDZO DO SIEBIE PODOBNE.


Każdy, kto miał okazję nas poznać i podpatrzeć jak pracujemy, powie pewnie od razu, że jesteśmy zupełnie inne. Kasia jest impulsywna, lubi działać od razu, nie cierpi czekać, ja znowu jestem z tych, które potrzebują czasu, zastanowienia, analizy, zanim przejdę do działania. Zdecydowanie wolę tabele i zestawienia od tych kreatywnych działań, w których znowu super spełnia się Kasia. Jednak jak się bliżej nam przyjrzeć to można zauważyć mnóstwo podobieństw. Obie jesteśmy bardzo zaangażowane, w to, co robimy, dobro i zadowolenie naszych Par stawiamy na pierwszym miejscu. Każda z nas nie raz miała sytuację rzucenia wszystkiego i działania na rzecz jakiejś sprawy dla dobra wesela i Pary Młodej. To, że się tak świetnie dogadujemy i tak bardzo lubimy pracować ze sobą, zawdzięczamy temu, że mamy takie same priorytety i nie zostały one wykreowane sztucznie. Od początku wiedziałyśmy, że ważna jest dla nas szczerość, otwartość i przyjazna atmosfera w pracy.

BRANŻA ŚLUBNA TO NASZE POWOŁANIE.


Śluby i wesela są obecne zarówno w naszym życiu zawodowym i prywatnym. Jeśli akurat nie pracujemy, to planujemy rozwój naszej firmy i nas samych. Chcemy być na bieżąco, a nawet o krok do przodu w trendach i inspiracjach ślubnych. Zależy nam, aby współpraca z naszymi parami młodymi przebiegała w luźnej i przyjaznej atmosferze, dlatego ciągle zastanawiamy się, jak możemy działać, aby przynosiło to jak najlepsze efekty. No i po prostu kochamy „plotkować” o branży. Zapytajcie naszych mężczyzn, ile godzin miesięcznie spędzamy wisząc na telefonie, rozmawiając o weselach.

ZNAMY SIĘ ZDECYDOWANIE ZA DŁUGO.


Poznałyśmy się w liceum. Po burzliwym początku z jednym chłopakiem w tle :) szybko zrodziła się bardzo fajna przyjaźń. Potem potoczyło się już jak w starym dobrym małżeństwie. Wspólne mieszkanie podczas studiów, wakacyjne wspólne saksy, parę kłótni i powstała firma, która przede wszystkim opiera się na tym, że świetnie się znamy i wzajemnie uzupełniamy. Wiemy w czym każda z nas jest dobra, ale też znamy swoje słabsze strony i w tych wypadkach mocno się wspieramy, możemy na siebie liczyć. No i już każda z naszych Par doświadczyła na własnej skórze jak w tym samym momencie odpowiadamy identycznie na zadane pytanie.

180 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon