• Kasia&Ola

Coś dla relaksu

Aktualizacja: 8 lip 2020

Organizujesz swój ślub i wesele. BRAWO! Jesteś bohaterką ! Zasługujesz na trochę odpoczynku i relaksu. Chcemy zaproponować Ci dziś trochę weselnych umilaczy w postaci książek i programów ślubnych. W końcu przygotowania do ceremonii zaczynają się na długo przed kluczowym dniem, dlatego wielu może się wydawać, że łączy się to tylko z jeżdżeniem, załatwianiem, przymierzaniem, próbowaniem i podpisywaniem umów. Są też miłe i zabawne strony 🙂

Say Yes to the Dress

Przyszłe panny młode zjeżdżają z całej Ameryki do Nowego Jorku, by znaleźć perfekcyjną suknię ślubną. To fascynująca seria pokazująca dramat, jakim niejednokrotnie staje się znalezienie sukni, która spełniałaby oczekiwania wymagającej i czasem trudnej grupy, jaką tworzą druhny czy rodzina. Z pomocą przychodzi zespół konsultantów, aby pomóc pannom młodym i druhnom osiągnąć porozumienie co do stroju zadowalającego wszystkich. Niestety spory, różne gusta i wysokie ceny potrafią zmienić wymarzone wesele każdej panny młodej w najgorszy koszmar. Koniec końców sukces pojawia się częściej niż porażka.

Dziennik naszego ślubu Antoni Winiarski

Dla każdej kobiety, która zmaga się z przygotowaniami ślubu i wesela. Ta książka to najlepszy przewodnik na polskim rynku do organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Rozdziały dotyczą inspiracji i szczegółowych planów, które pomogą nowożeńcom przejść przez ten trudny okres organizacji tych ważnych dla nich wydarzeń. Znajdziemy tu karty na zaplanowanie strojów, wydatków, na plan usadzenia gości i wiele innych niezbędnych czynności, których wykonanie zapewni, że ślub będzie elegancki i niezapomniany, a książka ta stanie się pamiętnikiem tej wyjątkowej i szczęśliwej ceremonii.

Mikie ratuje wesele

Mikie Russi jest wyjątkowym organizatorem unikalnych wesel. Jego przyjęcia to istna uczta dla zmysłów. W dodatku ma dar rozładowywania najbardziej napiętych sytuacji, do których tak często dochodzi podczas planowania wesela. Ten niesłychanie zdolny samouk, przekonany o tym, że jeśli coś ma być zrobione dobrze, trzeba to zrobić samemu. Zdobył uznanie w branży dzięki swemu zamiłowaniu do sztuki florystycznej. Po trwającej parę lat praktyce w firmie florystycznej, gdzie doradzał Pannom Młodym, w końcu założył swoją własną firmę eventową – Michael Russo Events. W każdym odcinku możemy zobaczyć, jak Mike pomaga przyszłym małżonkom zrealizować ich marzenia o wyjątkowym dniu.

Seks w wielkim mieście – film

Znana z serialu o tym samym tytule, Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) po wielu perypetiach w końcu wychodzi za mąż za swojego ukochanego, słynnego Mr Biga. Carrie oraz jej przyjaciółki szykują wesele w iście nowojorskim stylu. Sukienka będzie od słynnej projektantki, a goście weselni to śmietanka towarzyska Manhattanu. Ja zazdroszczę jej miejsca, w którym ceremonia się odbędzie.


A czego nie oglądać ?

I nie opuszczę Cię, aż do ślubu

Iza Janachowska – prowadząca program w TVN Style jest na pewno piękna, uśmiechnięta i zaangażowana w przygotowanie wymarzonego wesela Pary, ale na tym się kończy. Program każe wierzyć nam, że w dwa dni przed ślubem załatwimy nie tylko ekskluzywne auto, sukienkę z poprawkami krawieckimi, ale i gwiazdę disco polo. A do tego nasz makijaż nie ulegnie nawet minimalnemu zniszczeniu.

Dajcie znać, co Wy lubicie oglądać.

Ola

Linki do zdjęć: http://friends.wikia.com https://www.hulu.com/say-yes-to-the-dress http://www.matras.pl/dziennik-naszego-slubu,p,8558 https://vod.pl/i-nie-opuszcze-cie-az-do-slubu

12 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon