• Kasia&Ola

I ślubuję nie kierować się trendami.

Co roku portale i blogi ślubne prześcigają się w ilości artykułów na temat trendów ślubnych. Zasypują Cię informacjami o kolorze roku, najnowszych fasonach sukni, czy top makijażach. Warto przejrzeć najnowsze inspiracje, zachwycić się pięknymi zdjęciami, a następnie zapomnieć o tym wszystkim.

Planując swój ślub i wesele przede wszystkim, myślcie o sobie, o tym, co Wy lubicie i w czym się dobrze czujecie. Na nic Wam podążanie za trendami, jeśli ich nie czujecie. Zerknijcie na moją listę spraw, gdzie nie powinniście sugerować się tym, co jest modne i dajcie znać, czy myślicie podobnie.1. Stroje ślubne. Najpiękniejsza suknia ślubna prosto z wybiegu nie spowoduje, że będziesz czuła się pięknie i idealnie, jeśli nie będzie dobrana do Twojej sylwetki i gustu. Kupując kreację na ten wielki dzień przede wszystkim, musisz pomyśleć o sobie i o tym, w czym się dobrze czujesz. Jeśli na co dzień lubisz prostotę i klasykę, nic Ci po trendach w stylu boho. W takim stroju będziesz czuła się przebrana. To samo tyczy się Pana Młodego. Na nic śledzenie trendów, jeśli najlepiej mu w klasycznym czarnym garniturze.2. Kolor dekoracji. Co roku PANTONE wybiera kolor roku. W tym trafiło na dusty blue. Zaraz po jego ogłoszeniu każdy, ale to każdy z branży ślubnej prześciga się w inspiracjach dekoracyjnych w „świętym” kolorze. Pytanie: po co? Kolory, jakie pojawią się na Waszym weselu, nie powinny być dyktowane trendami, a wieloma innymi czynnikami. Pomijam już aspekt waszego gustu, ale trzeba też pomyśleć o dostosowaniu kolorów do sali weselnej, pory roku czy dostępności kwiatów w hurtowni.3. Make-up i fryzura ślubna.

Tu znowu powtórzę to, co w pierwszym punkcie. W tym ważnym dniu masz się czuć dobrze i naturalnie. Nie podążaj ślepo za trendami, a wybierz z nich to co pasuje, do Twojego stylu i wyglądu. Planując swój make-up i fryzurę zdaj się dobrą stylistkę, która dopasuje fryzurę i makijaż do Ciebie. Pomyśli o rodzaju Twoich włosów, czy kształcie twarzy. Spowoduje, że będziesz piękną Panna Młodą, a nie przemalowaną lalką.4. Piosenka na pierwszy taniec. Co roku mamy romantyczną piosenkę, która rządzi na listach przebojów i co roku pary przenoszą ją na salę weselną i tańczą przy niej swój pierwszy taniec. Z jednej strony nic w tym złego, ale czy nie fajniej wybrać utwór, który jest ponadczasowy, a przede wszystkim Wasz?! Każdy z nas ma piosenkę przy która kojarzy mu się z ukochaną lub chwilą, którą spędzili razem i to jest zdecydowanie lepszy wybór niż hit lata 2019.
29 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław