• Kasia&Ola

Jak pies z kotem – idealna współpraca

Wedding Planner to specjalista w dziedzinie organizacji ślubów i wesel. To osoba, która profesjonalnie zajmuje się przygotowaniem uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego oraz koordynuje przebieg całości. Jej pomoc, wiedza i doświadczenie są nieocenione, a często ratują Młodą Parę z niejednej opresji. Nic jednak nie wydarzy się bez samych zainteresowanych, a więc Panny Młodej i Pana Młodego. Jak działać, aby współpraca na linii wedding planner – Para Młoda przebiegała sprawnie i profesjonalnie, a jej zwieńczeniem był idealny ślub i wesele?

1. MIEJCIE WIZJĘ DNIA SWOJEGO ŚLUBU I WESELA.

Nikt Wam nie powie, tym bardziej wedding planner jak ten dzień powinien wyglądać, a nawet nie powinien tego robić. To WASZ dzień i to wy powinniście wiedzieć jak ma on przebiegać. My jesteśmy od tego, żeby zrealizować tę wizję.

2. PRZYGOTUJCIE SIĘ NA KOMPROMISY.

Nie wszystko się da i nie wszystko pasuje do siebie jednocześnie. Wy mówicie, o czym marzycie, a naszym zamieniam jest wcielenie tego w rzeczywistość. Uwierzcie nam, że chcemy dla Was jak najlepiej i jeśli mówimy, że coś nie zadziała to dlatego, że się na tym znamy i mamy ten sam cel co Wy — IDEALNY ŚLUB I WESELE.


3. BĄDŹCIE SZCZERZY.

To Wy wiecie, co lubicie, co Wam się podoba, jakie macie odczucia. Nie czytamy w Waszych myślach (chociaż czasem nam się udaje;)). Wasza i nasza szczerość zaoszczędzi nam dużo czasu.


4. PODEJMUJCIE DECYZJE.

Jakiekolwiek, ale podejmujcie je. Decyzją jest nawet to, że żadnego z przedstawionych wykonawców nie wybieracie. Bez Waszej decyzyjności cały sztab ludzi nie rozpocznie swoich działań.

5. BĄDŹCIE PUNKTUALNI.

To szanowanie Waszego i naszego czasu. Dodatkowo czas w przypadku organizacji MA KLUCZOWE ZNACZENIE.

Ola


Linki do zdjęć: http://plannerpaolasarabia.blogspot.com https://www.pinterest.com http://identity-mag.com https://www.huffingtonpost.com https://nyscollection.com http://galerey-room.ru

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław