• Kasia&Ola

MAŁA RZECZ, A UCIESZY

Aktualizacja: 13 sty 2020

Pewnie macie długą listę niezbędnych rzeczy, które absolutnie muszą pojawić się na miejscu ślubu i wesela. Koszyczek ratunkowy do łazienki, dodatkowa gotówka, przybory do makijażu i ulubiona szminka na pewno się na niej znalazły.

Tymczasem, jest kilka gadżetów, które niezbyt kojarzą się ze ślubem i weselem, a które są na sali weselnej szalenie przydatne.


ZEGAREK

Mało kto go teraz używa. Tymczasem zegarek u pana młodego (czy chociażby świadka) to gadżet na wagę złota. Mało eleganckie jest zerkanie co chwilę na wyświetlacz telefonu – stąd, tradycyjny sposób sprawdzenia godziny powinien w Twoim wielkim dniu jednak dominować.

PARASOL

Każdemu życzę pięknej pogody w dniu ślubu i wesela, takiej bez ani jednej kropelki deszczu. Co, jeśli jednak się pojawi. Warto zabrać do ślubnego samochodu biały, elegancki parasol. W razie deszczu nie będziemy musieli ratować się kolorowym parasolem babci, który później wygląda bardzo niekorzystnie na zdjęciach ślubnych, no i uratuje fryzury oraz ślubne stroje.

POKROWIEC NA SUKNIĘ ŚLUBNĄ

Jeśli noc poślubną spędzasz poza domem, nie chcesz chyba wracać kolejnego dnia w sukni ślubnej, ani tym bardziej, próbować upchnąć ją do reklamówki? Stąd, przydaje się pokrowiec na suknię ślubną, ewentualnie – na garnitur. Pozwala to przetransportować ślubne ubranie w dobrym stanie.

ROLKA DO UBRAŃ

Przyda się każdemu Panu na weselu. Zwłaszcza jeśli na garnitur włoży płaszcz.


KOCE

Coraz częściej przenosimy nasze śluby i wesela na świeże powietrze. Organizujemy dla gości strefy relaksu z wygodnymi kanapami, planujemy atrakcję, która wieczorem będzie wymagała wyjścia na zewnątrz lub po prostu wybieramy salę z pięknym ogrodem, który, aż kusi do spędzenia chwili czasu w nim. Zadbajmy o okrycie wierzchnie dla gości, o koce, pledy, narzuty. Chociaż sezon ślubny przypada na lato, nawet o tej porze roku wieczory bywają dość chłodne. Stąd – warto zadbać o komfort swój i gości. Gdy w południe jest prawie 30 stopni, nikt nie myśli o zabraniu czegoś cieplejszego, czym można okryć się w nocy. Tymczasem, pogoda potrafi zaskakiwać. Bycie na to przygotowanym to gwarancja udanej imprezy!


36 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon