• Kasia&Ola

Marta i Michał i ich weselna przygoda w ogrodzie

Marta i Michał wymarzyli sobie plenerowy ślub i wesele na terenie swojego pięknego ogrodu. Ponieważ miejsce, które wybrali, było magiczne i pełne uroku, nie mogliśmy oprzeć się pokusie i nie wykorzystać tego w dekoracjach oraz ogólnej koncepcji wesela i ślubu. Ustaliliśmy, że motywem przewodnim będzie odniesienie do Secret Garden. Kolory miały być intensywne, mocne, przełamane specjalnie zaprojektowanymi dodatkami z kwiatową fakturą. Wszystko miało być idealne i spójne ze sobą.

Kolory główne, które wybrała Para to fuksja, brzoskwinia oraz turkus. Motyw kwiatowy pojawił się w indywidualnie zaprojektowanej papeterii, w dekoracji stołów i bufetów oraz w aranżacjach najdrobniejszych elementów, takich jak prezenty dla gości czy księga życzeń. Lekkości wnętrza namiotu nadały przeźroczyste krzesła chiavarii. Najciekawszym elementem dekoracji były krzesła, które zawisły nad bufetami. Żywe kwiaty, którymi ozdobiono wiszące krzesła, idealnie pasowały do kompozycji kwiatowych, które znalazły się na stołach. Wszystko tworzyło spójną całość.

Przed namiotem postały trzy strefy chillout. Każda z nich została urządzona w klimacie zgodnym z przeznaczeniem. Była degustacja whisky z podświetlanymi meblami Chesterfield, kolorowa strefa relaksu z fajką wodną udekorowana drewnianymi paletami i miękkimi poduchami.

Goście przez całe wesele mogli skorzystać z usług barmana i baristy. Kolorowe drinki zachwycały smakiem, a zapach aromatycznej kawy unosił się przez cały czas trwania wesela. Po zapadnięciu zmroku namiot, strefy chillout oraz ogród zostały oświetlone setkami świec i światłem architektonicznym, co podkreśliło niesamowitą atmosferę przyjęcia.

Ola


Fotografie: Pokadrowani

#błog #ślub #konsultantślubny #wesele #czarymarry #realizacje #kwiaty #brzoskwinia #namiot #czerwień #weddingplanner #nasze #plener #turkus #secretgarden

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon