• Kasia&Ola

Najbardziej wymyślne tradycyjne stroje ślubne na świecie

Aktualizacja: lip 8

Mimo że w większości krajów tradycyjne stroje ślubne zostały wyparte przez białą suknię i garnitur, w niektórych zakątkach ziemi pary młode nadal decydują się na powrót do korzeni. Przedstawiamy Wam najbardziej wymyślne tradycyjne kreacje ślubne na świecie.

GHANA

To istna magia kolorów i kształtów. Ponoć każda rodzina ma swój własny wzór.

GORANI (Południowe Kosowo)

Mimo niezwykle oryginalnego stroju utrzymanego w kolorach srebra największe wrażenie robi makijaż, który jest oczywiście zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej.

INDIE

Nie mogło ich tu zabraknąć. Piękne stroje pani i pana młodego to jedno, nakrycia głowy drugie, ale tradycyjny kolczyk panny młodej zasługuje na szczególną uwagę.

CHINY

W zależności od regionu stroje różnią się między sobą, ale jedno pozostaje niezmienne; piękna soczysta czerwień.

INDONEZJA

To się nazywa biżuteria. Bogactwo i przepych, aż onieśmiela, ale czy to coś złego? Przecież para młoda na własnym weselu powinna błyszczeć.

To tylko jedne z nielicznych przykładów niezwykle pięknych i jednocześnie tradycyjnych strojów ślubnych. Trudno nie docenić ich różnorodności, bogactwa barw, materiałów i wzorów. Szkoda, że odchodzą w zapomnienie…

Kasia


Linki do zdjęć: http://joemonster.org/art/36836 https://s-media-cache-ak0.pinimg.com https://www.ikvi.at http://i.wp.pl http://cdntct.com

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław