• Kasia&Ola

O motywie przewodnim słów kilka

Organizując swój ślub i wesele, staracie się zaplanować każdy najdrobniejszy szczegół. Godzinami przeglądacie ślubne blogi, szukając inspiracji, oglądacie zdjęcia w poszukiwaniu idealnych kreacji, czytacie branżową prasę, zapisujecie każdy pomysł na przekąski i główny obiad. Jednak nie myślicie o czymś, co sprawi, że wszystkie zaplanowane przez Was elementy złączą się w jedną niezapomnianą całość. Zapominacie o czymś, co spowoduje, że ten dzień będzie Waszym dniem, a nie kolejnym weselem. Zaplanujcie swój indywidualny ślubny motyw przewodni!

Jak wybrać motyw, aby pasował do Młodej Pary, a nie tylko był kolejną spójną wizją tak, aby odzwierciedlał Was, Wasze charaktery, zainteresowania?

Krok 1: Postawcie przede wszystkim na siebie.

Poszukując motywu przewodniego, pomyślcie o tym, co lubicie, jak spędzacie wolny czas, co Was cieszy, co Wam się podoba. Odłóżcie na bok myślenie, czy spodoba się to Waszym rodzicom, co powie o tym ciocia, jak zareagują znajomi. Jeśli łączą Was wspólne pasje, wybór motywu będzie oczywisty. Lubicie podróżować? Pomyślcie w takim razie o miejscach, które wspólnie odwiedziliście jako o motywie przewodnim. Namiętnie czytacie kryminały — niech to będzie start do Waszego książkowego ślubu.

Pamiętajcie, że nie ogranicza Was nic. Każdy element, który Was łączy, może stać się motywem przewodnim. Nie macie wspólnych zainteresowań? Nic nie szkodzi! Na pewno jest coś, co robicie zawsze razem, albo może niech motywem przewodnim będzie miejsce, w którym się poznaliście lub które razem odwiedziliście. Z każdego małego, łączącego Was elementu naprawdę da się stworzyć motyw przewodni, który mówi COŚ o Was jako parze.


Krok 2: Nie kierujcie się modą.

Przeglądając blogi ślubne, znajdujecie artykuł o trendach na najbliższy rok i ulegacie jego wpływowi. Nic bardziej błędnego! Sugerowanie się artykułem i przemycanie na Wasze wesele inspiracji z internetu może spowodować, że Wasi goście będą na trzecim w tym roku weselu, gdzie motywem przewodnim jest fiolet lub marynarski styl. Nikt wtedy nie będzie po imprezie wspominał Was, każdy będzie po prostu porównywał to wesele do poprzednich.


Krok 3: Pora roku ma znaczenie.

Wybierając motyw przewodni, warto zwrócić uwagę na datę ślubu. Jeśli zaplanowaliście wesele latem, a Wasz motyw przewodni to wspólne zamiłowanie od snowboardu może być ciężko oddać zimowy klimat w temperaturze 30 stopni. Spróbujcie poszukać trochę dalej. Pomyślcie, gdzie najczęściej jeździcie razem na snowboardzie. Jeśli co roku spędzacie zimowe ferie we Włoszech, może niech to właśnie Włochy będą motywem przewodnim. Pamiętajcie także, że pora roku ma znaczenie przy wyborze dekoracji. Nie zrobicie lawendowego wesela wiosną, ponieważ kwitnie ona w od połowy czerwca do końca września.


Krok 4: Nic na siłę.

Nie chcecie, aby Wasze wesele była mocno spersonalizowane. Ulubiony serial, uprawiany przez Was sport to motyw przewodni nie w Waszym stylu. Nie martwcie się! Kolor to rozwiązanie dla Was. Pomyślcie o Waszym wspólnym ulubionym kolorze i zorganizujcie wesele we wszystkich jego odcieniach. Wybierzcie barwy, które Was określają i zobaczcie czy da się je połączyć.


Krok 5: Od ogółu do szczegółu.

Zdecydowaliście, że PODRÓŻE, to Wasz motyw przewodni. Świetnie. Teraz zastanówcie się, co w podróżowaniu podoba Wam się najbardziej. Lubicie krótkie wyjazdy za miasto i łono natury, czy może duże metropolie i gwar miasta. Pamiętajcie, aby nie przesadzić. Dbajcie o drobne szczegóły i subtelne dodatki. Nie łączcie elementów plażowania i ekskluzywnych hoteli z pieszymi wycieczkami. Takie podejście do tematu będzie przydatne, podczas wyboru zaproszeń, dań czy tortu weselnego.

Inne inspiracje:

https://pl.pinterest.com/czarymarry/wedding-themes/

Ola

#kroki #ślub #konsultantślubny #rady #wesele #czarymarry #weddingplanner #motywprzewodni #jakwybrać #organizacja

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław