• Kasia&Ola

O prezentach dla gości trochę więcej

Wszyscy uwielbiamy prezenty! Moda na upominki, którymi Młoda Para obdarowuje swoich gości, trwa w najlepsze. Młodzi przygotowują drobne prezenciki, które umieszczają na stołach, rozdają na pożegnanie lub ustawiają gdzieś w jednym widocznym miejscu do wzięcia. W całej idei nie chodzi o to, by kupować drogie podarunki, lecz o symboliczną drobnostkę na pamiątkę. Uważamy, że to naprawdę świetny pomysł, który coraz częściej wykorzystywany jest przez pary, jako substytut rozdawania wódki czy ciasta, które zostało po weselu (co niekoniecznie jest szczególnie eleganckie). Jakie więc podarunki zostaną w pamięci gości? Przygotowałam dla Was kilka ciekawych i niebanalnych propozycji.

Rośliny

Bardzo ciekawym prezentem są rośliny. Niektórzy twierdzą, że nawiązują do miłości, ponieważ o nie również trzeba dbać i pielęgnować tak jak uczucie. Można podarować małą roślinkę, kwiatka, zioła albo sadzonkę drzewka. Jest wiele roślin, które łatwo zakupić w dużej ilości oraz miniaturowej wersji. W roli doniczki idealnie sprawdzą się małe słoiczki bądź puszki.

Album ulubionych piosenek Pary Młodej

Każda para ma swoje ulubione piosenki. A to wspomnienie pierwszego pocałunku, pierwszej wspólnej wycieczki rowerowej albo udanych wakacji. Warto to wykorzystać i stworzyć piękną składankę w personalizowanym pudełku. Jeśli udałoby się jeszcze okleić samą płytę – byłoby bajecznie. Innym rozwiązaniem są udekorowane pendrive’y, na którym znajdą się wspomnienia Młodych.

Magnez na lodówkę

Magnesy mogą stać się doskonałym sposobem na uwieńczenie Waszego wesela. Jako prezencik dla gości weselnych, dzięki możliwości aplikacji na lodówce, będą przypominać wszystkim ten cudowny i jedyny dzień w życiu.

Breloczek

Breloczki stanowią ciekawą formę prezentów, zastępując popularne ostatnio słoiczki z miodem lub słodycze. Dodatkowo dzięki swojej trwałości stanowić będzie przede wszystkim użyteczny prezent. Obdarowana osoba będzie mogła w każdy dzień patrzeć na taki prezent, otwierając drzwi kluczami zawieszonymi na tym breloczku.

Winietki-przypinki

Inną ciekawą formą prezentów ślubnych dla gości są metalowe winietki-przypinki. Taki podarunek będzie miał wiele zastosowań. Na początku imprezy przypinki kładziemy na talerzach gości tak, by spełniały funkcję wizytówek z imieniem i nazwiskiem. Po zakończeniu wesela, winietki-przypinki będą trwałą pamiątką tej wyjątkowej nocy.

Jeśli chcecie podarować gościom alkohol, zaopatrzcie się specjalnie na tę okazję np. w wino lub małe spersonalizowane buteleczki domowej nalewki, ale nie rozdawajcie wódki, która nie zeszła do śledzika! Najlepiej będzie, jeżeli każdy gość otrzyma identyczny prezent/podarunek (a nie – temu ciasto, temu kotleta w pudełku, tamtemu wódkę).

OLA

Linki do zdjęć: http://www.polishcookies.pl http://www.marthastewartweddings.com https://www.etsy.com http://zszywka.pl http://www.ebay.co.uk http://akcydensyslubne.pl https://www.notonthehighstreet.com

#błog #ślub #prezenty #konsultantślubny #upominki #rady #wesele #czarymarry #prezentydlagości #gościeweselni #agencjaślubna #pomoc

MSS08960.jpg

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon