• Kasia&Ola

Sesja stylizowana - Ślub, którego nie było.


Chociaż dziwnie to brzmi do zorganizowania stylizowanej sesji fotograficznej, zainspirował nas koronawirus. Podczas pandemii, każdego dnia spotykałyśmy się z rozżaleniem młodych par, które były zmuszone przełożyć swój najważniejszy dzień w życiu o kolejne miesiące. Widziałyśmy, jak ucieka z nich cały entuzjazm i tracą zapał do organizacji wymarzonego wesela. Chciałyśmy dać tym parom coś od siebie. I tu właśnie zrodził się pomysł stylizowanej sesji dla wybranej młodej pary, która przez pandemię musiała odwołać swój ślub. Tak, tak — stylizowana sesja dla prawdziwej pary młodej, zamiast wynajętych modeli.


To na czym nam zależało to szczere emocje i prawdziwa miłość. Zobaczcie piękną relację z tego dnia, którą przygotowali Mariola i Kamil z Małego Szarego Studia.Sesja w stylu glamour w ruinach zamku.


Nie ma nic bardziej klimatycznego niż ruiny starego zamku, ale jeżeli dodamy do tego trochę dekoracji w stylu nowoczesnego glamouru mamy idealny przepis na niepowtarzalną sesję zdjęciową. Tą niezwykle ważną kwestię powierzyliśmy Anecie z Anello Decor. Wszystko uzupełniły detale od Wypożyczalni App oraz Ślubny Stół. Piękne szklane kieliszki udostępniła nam huta szkła Julia.


Tworząc koncepcję naszej stylizowanej sesji w ruinach zamku, postawiłyśmyna nieoczywiste połączenie kolorów. W palecie barw pojawił się więc róż, ceglany, czerń w połączeniu z jasnymi kwiatami. Dało to klimat elegancji i nowoczesności. Ruiny zamku Sarny okazały się idealne dla tych kolorów.

Sesja ślubna glamour— detale i inspiracje.


Znalazłyśmy idealną parę młodą, miejsce, zadbałyśmy o główne elementy sesji. Wiedziałyśmy jednak, że stylizowana sesja ślubna nie może obyć się bez papeterii. Trzeba zadbać o każdy szczegół. Pojawiły się więc nowoczesne zaproszenia ślubne z nutką elegancji, któreprzygotowała dla nas pracownia Pięknie Proszę. Całość dopełnił tort od Petite Pivioine oraz makaroniki, które przygotowała pracownia cukiernicza Oui Oui w kolorach i motywie przewodnim. Zadbaliśmy o najmniejsze detale, takiej jak jedwabne wstążki, które podkreślały pięknodekoracji - SheMakes.

Stylizacja pary młodej.


Stroje naszej młodej pary również idealnie wpasowały się w klimat sesji w ruinach zamku. Pan młody miał na sobie czarny klasyczny garnitur od Giacomo Conti, a nasza panna młoda dostała aż 4 sukienki ślubne oraz biżuterię. Nad jej wizerunkiem czuwała Agnieszka Światły. O makijaż i fryzurę zadbała Ewelina Łośko. W końcu sesja zdjęciowa w stylu glamour wymaga trochę przepychu i ekstrawagancji. Zdjęcia plenerowe przełamywały elegancki charakter sesji, a uzupełnieniem stylizacji panny młodej był kapelusz.Elegancka sesja ślubna, czy wesele w zamku?


Stare, opuszczone ruiny, to nie tylko wspaniałe miejsce na organizację sesji stylizowanej, ale również na nietuzinkowe przyjęcie ślubne. W miejscu, gdzie powstała nasza elegancja sesja ślubna, na co dzień odbywają się koncerty, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe.  Mamy nadzieję, że stanie się ona dla Was inspiracją :)


Zobaczcie również reportaż filmowy z sesji, który przygotowali Kamil i Patryk z Sakramentalne Tak.Chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć z tej cudownej sesji. Zerknijcie do zakładki Nasze pary.


84 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon