• Kasia&Ola

To nie ma znaczenia!

Planowanie ślubu i wesela jest ekscytujące. Możesz przecież jasno określić, jak ma wyglądać Twój wielki dzień! Co więcej, dbasz o najdrobniejsze detale, by był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłaś! To nic dziwnego, że każda Panna Młoda nie może się doczekać TEGO WIELKIEGO DNIA.Ale, ale… planowanie ślubu to nie tylko czas ekscytacji i radości, ale też stres i obawa, czy wszystko będzie tak idealne, jak sobie wymarzyłaś. To naturalne, że martwisz się, czy Twoi bliscy będą mogli być w tym dniu z Wami albo, czy każdy wykonawca dotrze na czas. Są jednak sprawy, którymi nie powinnaś się zadręczać, bo ani nie masz na nie wpływu, a też z perspektywy doświadczonej wedding plannerki zdradzę Ci, że nie mają one znaczenia. Czy perfekcyjnie zatańczysz pierwszy taniec? O ile nie potkniesz i nie przewrócisz się na środku sali, to uwierz mi – wszystkie kroki nie muszą być perfekcyjne. Jasne, ciekawy układ i płynność ruchów mają znaczenie – dlatego pomysł kursów, czy indywidualnych lekcji jest jak najbardziej trafiony. Jednak jeśli coś pójdzie niedokładnie tak, jak miało być w scenariuszu, nie oznacza to końca świata. Twoi goście, o ile nie są zawodowymi tancerzami, mogą nawet niczego nie zauważyć!


Czy wesele przebiegnie zgodnie z harmonogramem? Hej, to wesele, a nie konferencja naukowa! Harmonogram, czy plan zabawy jest oczywiście potrzebny i mile widziany, jednak daruj sobie spełnianie kolejnych podpunktów z zegarmistrzowską precyzją! Jeśli goście świetnie się bawią, nie przerywaj im, by zjedli piąty gorący posiłek. Jeśli podasz go pół godziny później – naprawdę nic się nie stanie! Doświadczony DJ, wodzirej lub zespół w połączeniu z ogarniętym menedżerem sali, będą umieli odpowiednio dostosować Twój harmonogram do faktycznego przebiegu wesela.Czy wystarczy jedzenia i alkoholu?

Wystarczy. Jeszcze sporo Ci zostanie. Uwierz mi, nie słyszałam nigdy o weselu, na którym zabrakło jedzenia i alkoholu.Ile schudniesz do dnia ślubu? Dieta, ćwiczenia i Bóg wie co jeszcze. Wszystko po to, by do godziny zero zgubić te cholerne 5 kilogramów. Uwierz mi – koniec końców nikt nie zwróci na to uwagi. Nie jestem fanką drakońskich diet i odchudzania się „na okazję”. Na zdjęciach ślubnych pięknie wyjdziesz niezależnie od tego, czy uda Ci się osiągnąć określoną wagę, czy nie. Planowanie Twojego ślubu ma być przyjemnością, a nie udręką!Czy będzie padał deszcz?


Na pogodę nie masz wpływu – pogódź się z tym i miej plan B – na wypadek deszczu. Wierz mi: nawet największa ulewa nie jest w stanie zrujnować Twojego najpiękniejszego w życiu dnia! Co nie znaczy, żebyś podchodziła do tematu lekceważąco – „jakoś to będzie”. Będzie – jeśli się przygotujesz!74 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon