• Kasia&Ola

Wesele w Zamku Książ w stylu Rose Gold.

Aktualizacja: 27 paź 2020


Zamek Książ to jeden z największych, a zarazem najpiękniej położonych tego typu obiektów w Polsce. Wybudowany na wzniesieniu, otoczony gęstym lasem, o niesamowitej architekturze i historii owianej tajemnicą. Nic dziwnego, że wiele par młodych decyduje się na organizację wesela w tym niesamowitym miejscu. Jeśli marzy Wam się królewskie przyjęcie w baśniowej scenerii, warto zdecydować się na ślub i wesele na zamku Książ.


W poniższym artykule opowiemy Wam o naszej niesamowitej podróży do wnętrz jednego z najpiękniejszych zamków na wesele w Polsce, jaką mieliśmy przyjemność odbyć, organizując i koordynując przyjęcie weselne jednej z naszych par.


fot. Magdalena Adamczewska
fot. Jam Studio
fot. Jam Studio
fot. Jam Studio


Jak zorganizować wesele na zamku Książ.


Zamek Książ to miejsce zabytkowe, skoncentrowane na turystyce. Organizacja wesela w tego typu obiektach niesie za sobą szereg obostrzeń, które mogą wpłynąć na charakter przyjęcia i logistykę przygotowań. Dzięki uprzejmości władz zamku mogliśmy skorzystać z jego wnętrz i z należytym poszanowaniem zasad, które na nim panują, zorganizować wymarzone przyjęcie dla naszej pary młodej. 

Podczas organizacji wesela na zamku Książ należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak ruch turystyczny, różnego rodzaju zezwolenia, wynajem odpowiednich przestrzeni, czy firmy cateringowej. Pomoc wedding planner’a okazała się nieoceniona, zarówno dla naszych klientów, jak i wykonawców ślubnych pracujących podczas wesela na zamku Książ. Ponieważ dekoracje były bardzo spektakularne, wymagały zaangażowania w projekt wyspecjalizowanych firm. Razem z zespołem Art Size oraz BTL pracowaliśmy przez dwa dni, aby uzyskać wymarzony efekt pięknego wesela na zamku. Oceńcie sami, czy się udało!fot. Jam Studio
fot. Jam Studio
fot. Jam Studio


Ślubne dekoracje w stylu Rose Gold


Dlaczego motyw rose gold? Postanowiliśmy nawiązać do klimatu zamku Książ i jego elewacji. Dlatego nasz wybór padł na kolor różowy. Aby dodać dekoracjom elegancji i klasy zdecydowaliśmy się na dodatki w kolorze rose gold. Było to strzałem w dziesiątkę. Zamiast tradycyjnych kompozycji na stole stanęły ponad półtora-metrowe drzewa uginające się od hortensji w różnych odcieniach różu. Całość uzupełniły rose gold’owe obrusy oraz dodatki w odcieniach grafitu, które nadały aranżacji nowoczesnego charakteru. Niezwykle ważnym elementem były dekoracje świetlne, które wieczorową porą totalnie odmieniły naszą bajkową scenerię i zaskoczyły gości. 

Ozdoby, dodatki i dekoracje rose gold stały się wisienką na torcie eleganckiego wesela na zamku Książ.


fot. Magdalena Adamczewska
fot. Jam Studio
fot. Jam Studio
fot. Magdalena Adamczewska
fot. Magdalena Adamczewska
fot. Magdalena Adamczewska

Zamek Książ — wesele pełne możliwości


Na zamku Książ do dyspozycji mieliśmy salę balową, gdzie odbywało się przyjęcie weselne, ale także rotundę, salę kominkową, holl modrzewiowy. W dwóch pierwszych miejscach zaangażowaliśmy bufety ze stolikami koktajlowymi, wszystko płynnie przechodziło w strefę relaksu z wygodnymi kanapami i barem. 

Goście mieli również do dyspozycji Czarny Dziedziniec, gdzie mogli zaczerpnąć świeżego powietrza. Tworząc takie strefy, udało nam się zamienić w atut coś, co początkowo mogło się wydawać problemem przy organizacji wesela na zamku, czyli kilka małych sal i podzieloną przestrzeń.

Według naszej opinii, zamek Książ to idealne miejsce na organizację zarówno eleganckiego ślubu jak i wesela. Ślub na zamku Książ to świetne rozwiązanie dla par młodych ceniących praktyczność organizacji ślubu i wesela w tym samym miejscu.   


fot. Jam Studio
fot. jam Studio
fot. Magdalena Adamczewska
fot. Magdalena Adamczewska
fot. Jam Studio

fot. Jam Studio

Zamek Książ — sesja ślubna podczas wesela


Zamek Książ słynie z niesamowitych wnętrz oraz przepięknego ogrodu, który go otacza. Daje ogromne możliwości do zrealizowania wymarzonej sesji plenerowej w dniu ślubu. Postanowiliśmy wykorzystać jego atuty. Zaangażowaliśmy sesję rodzinną w monumentalnej sali Maksymiliana oraz zdjęcia plenerowe. Zarówno fotograf, jak i filmowcy mieli tu ogromne pole do popisu i wykonali masę niesamowitych ujęć podczas sesji ślubnej w zamku Książ.


fot. Jam Studio
fot. Jam Studio
fot. Jam Studio

Jeśli podoba Wam się, zorganizowane przez nas wesele na Zamku Książ z motywem przewodnim w kolorze gold rose, koniecznie zajrzyjcie do naszych innych realizacji. Znajdziecie tam inne piękne przyjęcia w królewskim stylu. Polecamy również elegancką ślubną sesję stylizowaną zorganizowaną w ruinach zamku Sarny.


Wesele na zamku Książ urzekło nas swoim eleganckim i dostojnym stylem. Jeśli marzy się Wam podobne wesele na zamku to serdecznie polecamy się do organizacji tego typu przyjęcia.


---------------

Wesele: Zamek Książ

Motyw przewodni: Rose Gold

Dekoracje: Art Size

Światło: BTL

Słodkości: Galeria Słodkości

Fotograf: Jam Studio, Magdalena Adamczewska

Filmowiec: Cameralni129 wyświetlenia
Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon