Wedding Planner Poznań - profesjonalna organizacja ślubów i wesel

Wedding planner Poznań - Jak wybrać najlepszego.  

Szukacie konsultanta ślubnego, który zorganizuje Wam wymarzone wesele w Poznaniu lub okolicach? Dobrze trafiliście. Chętnie podpowiemy Wam, jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru wedding planner’a w Poznaniu oraz jak wygląda współpraca z nami – agencją ślubną Czary Marry.
Wybór idealnego wedding planner’a to w końcu jedna z ważniejszych decyzji jaką przyjdzie Wam podjąć podczas organizacji wesela w Poznaniu lub okolicach. Nie da się ukryć, że z osobą, która będzie organizować Wasz dzień spędzicie parę dobrych miesięcy. Warto podjąć decyzję o współpracy świadomie.

Pewnie zastanawiacie się, czy powinniście szukać wyłącznie firm z województwa Wielkopolskiego, a może warto zdecydować się na agencję ślubną działającą na terenie całej Polski? Naszym zdaniem sama lokalizacja nie ma większego znaczenia. Najważniejsza jest znajomość rynku i szerokie kontakty.

Mimo, że marzycie o weselu w Poznaniu lub okolicach w województwie wielkopolskim warto rozważyć również firmy, które działają na skalę ogólnopolską. Dlaczego? Każde województwo rządzi się swoimi prawami, dzięki temu, że pracujemy w różnych częściach kraju znamy najnowsze trendy i rozwiązania, poszerzamy horyzonty. Mamy szerokie kontakty wśród wykonawców z całej Polski. Dzięki temu znajdziemy dla Was najlepsze oferty, idealnie odpowiadające na Wasze preferencje, nie ograniczając się wyłącznie do lokalizacji.
Ze względu na aktywny tryb życia naszych par najczęściej kontaktujemy się z nimi online, jesteśmy dla nich dyspozycyjne o każdej porze dnia, kontaktując się przez whatsapp, mail, czy skype. I choć na co dzień mieszkamy we Wrocławiu to dobrze wiemy, że odległość nie ma znaczenia przy organizacji wesel. Poznań to jedno z miast, które bardzo lubimy, które nas inspiruje i w którym mamy doświadczenie w organizacji wesel, dlatego w razie potrzeby chętnie Was odwiedzimy.

Organizacja wesel Poznań - dlaczego warto wybrać wedding plannera organizującego wesela w całej Polsce. 

W Agencji Ślubnej Czary Marry zmieniamy marzenia w rzeczywistość. Organizujemy piękne uroczystości, pełne wzruszeń i radości oraz niezapomnianych momentów spędzonych w gronie najbliższych osób. Zajmujemy się organizacją ślubów nie tylko w Poznaniu ale działamy na terenie całej Polski. Choć musimy przyznać, że mamy szczególną słabość do Wielkopolski. Uwielbiamy klimat starych stodół, klimatycznych folwarków, przeszklonych oranżerii – wybór świetnych sal weselnych nieopodal Poznania przyprawia o zawrót głowy. 
W pracy konsultanta ślubnego cenimy sobie relacje, zależy nam żeby proces organizacji wesela przebiegał w przyjaznej atmosferze, a wspólnie spędzony czas był wspaniałą przygodą. Współpraca z nami to gwarancja niebanalnej, perfekcyjnie zaplanowanej uroczystości oraz komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Pozwólcie nam sprawić, by organizacja Waszego wymarzonego wesela w Poznaniu stała się przyjemnością.

Profesjonalny wedding planner Poznań - kryteria wyboru.

Czary Marry - Twój wymarzony konsultant ślubny w Poznaniu.

Poszukiwania wedding plannera najlepiej rozpocząć od przejrzenia jego portfolio realizacji ślubnych. Jeżeli realizacje i styl pracy danej agencji ślubnej przypadną Wam do gustu, możecie być pewni, że zrozumie zrealizuje również Waszą wizję. Kolejny niezwykle ważny krok to spotkanie. Koniecznie musicie poznać i porozmawiać ze swoim przyszłym konsultantem ślubnym. Powinniście poczuć, że nadajecie na tych samych falach i dobrze czujecie się w jego towarzystwie, będzie Wam towarzyszył w jednych z najważniejszych chwil Waszego życia. Warto zerknąć również na dodatkowe aktywności rozważanego wedding planner’a np. blog, podcast, publikacje w mediach branżowych. Na koniec zróbcie dokładny research, zapoznajcie się z opiniami na temat wybranych konsultantów ślubnych z Poznania, nieoceniony okaże się tu FB i wizytówka Google.

Organizacja ślubów Poznań - zakres obowiązków konsultanta ślubnego.

01

Kompleksowa organizacja

To całościowa pomoc w przygotowaniach na każdym etapie organizacji ślubu i wesela. Począwszy od zaplanowania wydatków, znalezienia sali, przygotowania harmonogramu prac, przedstawienia propozycji wszystkich wykonawców ślubnych, kończąc na zaplanowaniu przebiegu dnia ślubu i wesela oraz jego koordynacji. To wszystko, czego potrzebujecie organizując wesele w Poznaniu i okolicach.

Koordynacja ślubu i wesela

02

Podczas koordynacji dnia ślubu i wesela jesteśmy nie tylko do Waszej dyspozycji, ale i wykonawców oraz gości weselnych. Przygotujemy scenariusz dnia ślubu i wesela, który będzie zawierał wszystkie Wasze wskazówki. Skoordynujemy przygotowania trwające na sali weselnej, prace dekoratorskie, będziemy w kontakcie z wszystkimi kontraktorami. Będziemy Wam towarzyszyć podczas przygotowań, ceremonii i przyjęcia weselnego. Zadbamy, abyście mogli skupić się wyłącznie na świętowaniu, zdejmując z Was ciężar przygotowań i decyzji, które niejednokrotnie należy podjąć w dniu ślubu przy organizacji wesela w Poznaniu i okolicach.

03

Wybrane elementy

Potrzebujecie wsparcia wyłącznie przy części organizacji usług? To oferta stworzona jest z myślą o Was! To od Was zależy w jakim wymiarze chcecie nas włączyć w proces przygotowań i organizacji Waszego ślubu w Poznaniu.

Organizacja wesela Poznań

Jeśli postanowiliście, że samodzielnie zajmiecie się organizacją ślubu i wesela w Poznaniu, nie zapominajcie, że zawsze możecie skorzystać z konsultacji online z profesjonalnymi organizatorami ślubów i wesel. Czasami warto zapytać o zdanie doświadczonych wedding planner’ek, szczególnie, gdy do podjęcia jest dużo niezwykle ważnych decyzji. Mamy duże doświadczenie w organizacji wesel w Poznaniu i chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą. Koniecznie zerknijcie na naszą ofertę szkoleń dla Par Młodych, które zdecydowały się na samodzielną organizację ślubu i wesela ale marzą o niepowtarzalnych i pięknych uroczystościach. Więcej informacji znajdziecie tu: Wedding-Know-How.


Jeśli szukacie profesjonalnego wedding planera doświadczonego w organizacji ślubów i planujecie organizację wesela w Poznaniu i okolicach to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy dla Was ślub waszych marzeń

Sesja stylizowana - realizacja Czary Marry wedding planner
konsultantki ślubne z agencji ślubnej Czary Marry - organizatorki ślubów i wesel

Napisz

do nas!

kontakt@czarymarry.com
Kasia 577 900 036, Ola 726 594 267

Agencja ślubna Czary Marry Wrocław, Poznań, Warszawa

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon